BAMZOOKi SR

BAMZOOKi SR 3.1

رایگان
A character building and petting simulator
امتیازدهی کاربر
4.6  (33 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
3.1 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
BBC
Create fantastical creatures called ZOOKs, modify their bodies and needs, observe and manage their behavior and survival in a selected environment, change their parameters and upgrade them by means of evolution. Online sharing of your creatures is possible.
BAMZOOKi به شما امکان می دهد تا چیزهای مجازی با نام زوک را با استفاده از دانلود رایگان با نام بسته زوک خلق و ایجاد نمایید.

در نمایش تلویزیونی BAMZOOKi, تیم هایی از کودکان زوک هایشان را در برابر یکدیگر در مسابقه به رقابت می گیرند تا ببینند که چه کسی بهترین زوک را داراست. با استفاده از همان بسته, شما می توانند با خلق زوک های خود و مشاهده کنید که چه کسی در لیگهای BAMZOOKi می ترسد, بطور آنلاین بازی کنید.

تلویزیون کودکان بی بی سی BAMZOOKi به وجود می اورد- که نسخه انلاین جنگ رباتهاست که در آن کودکان مخلوقاتی را طراحی می کنند که با یکدیگر رقابت می کنند. برنامه دوباره با افزایش سایز مخلوقات مجازی طراحی و بروزرسانی می شود و از مسیر مسابقه بالای میز به خیابانها منتقل می یابد که در آن مسابقات در پارک ماشین اتفاق می افتد.

حداقل مشخصات مورنیاز برای کیت زوک بدین قرار است: پردازشگر 1.6 گیگاهرتز رم 512 مگابایت ویدئو کارت 32 مگابایت (از مدل سایه زن 1 حمایت می کند)
Microsoft Windows XP SP2, Microsoft Windows Vista
DirectX 9.0c
اطلاعات به روز شده در: